LBL
Meistarklase
VGVIA
VGVIA

Jaunajiem basketbolistiem no visas Latvijas ir lieliska iespēja Brāļu Bertānu basketbola meistarklasē strādāt pie savas individuālās meistarības profesionālu treneru un spēlētāju pavadībā. Vasara ir īstais brīdis, lai attīstītu savas prasmes un uzņemtu zināšanas, kuras ir gatavi dot Latvijas izlases basketbolisti Dāvis un Dairis Bertāni, kā arī profesionāli treneri un lektori. Tie dod vērtīgas norādes, lai jaunais basketbolists sekmīgi spertu soļus tuvāk lielajam basketbolam.

Ar Valmierā dzimušajiem un Rūjienā augušajiem brāļiem Bertāniem ir izveidojusies lieliska sadarbība. 2019. gada vasarā tika aizvadīta pirmā Brāļu Bertānu basketbola meistarklase. Jaunajiem censoņiem ir iespēja smelties iedvesmu no Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) un Eirolīgā sevi pieradījušiem pašmāju basketbolistiem. Smags darbs un neatlaidība ir visa pamats, lai nopelnītu savu vietu profesionālajā sportā. Tādēļ ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' sadarbībā ar brāļiem Bertāniem dod iespēju nākamo paaudžu basketbolistiem pilnveidoties šajā sporta veidā.

Katra gada meistarklasēs vecuma grupas parasti atšķiras, tomēr piedalās gan zēni, gan meitenes. 2023. gada meistarklasē dalību ņēma vairāk kā 110 jauno basketbolistu no visas Latvijas, kā arī divi no Zviedrijas. Brāļi Bertāni jaunos sportistus ir priecējuši jau ar piecām meistarklasēm visu šo gadu garumā.

''Brāļu Bertānu basketbola meistarklase'' ir tapusi sadarbībā ar basketbola klubu ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'', Bertānu Valmieras basketbola skolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, Baltic Sports Agency, Sportland un Spalding.