24 nov 2023
908 līdzjutēju priekšā piedzīvota neveiksme pret "Liepāju"

Šovakar (24. novembrī) tika aizvadīta "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas mājas spēle. Valmieras Olimpiskajā centrā viesojās komanda "Liepāja", kas spēja sarūgtināt mūsu komandu. Piedzīvota neveiksme ar rezultātu 65:88. Maču klātienē vēroja 908 līdzjutēji.

Mača ievads bija mazrezultatīvs abu komandu izpildījumā. Abām vienībām neizdevās realizēt lieliskus momentus, tomēr pēc nospēlētām desmit minūtēm piecu punktu pārsvars liepājniekiem. Arī otro ceturksni viesi uzvarēja par pieciem punktiem, savu pārsvaru pirms puslaika pārtraukuma dubultojot.

Trešajā ceturksnī viesi no Kurzemes veica vēl vienu izrāvienu, savu pārsvaru palielinot. Īpaši neveiksmīgs bija otrā puslaika sākums, kurā bija nepieciešams ilgs laiks, lai atklātu savu punktu bagāžu. Valmieriešiem neizdevās atrast savu spēli un realizēt momentus, kas izskaņā lika ciest neveiksmi. Mača gaitā kliboja precizitāte, kas viesiem bija krietni labāka.

Rezultatīvākais no valmieriešiem šoreiz bija Edmunds Elksnis, kura kontā 17 gūti punkti, četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas. 13 punktus komandas bilancei pievienoja arī komandas kapteinis Jānis Kaufmanis, kurš savu rezumē papildināja arī ar trim rezultatīvām piespēlēm. Tuvu "double-double" tikmēr bija Guntis Sīpoliņš, kurš spēli noslēdza ar 11 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un vienu pārtvertu bumbu.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" - "Liepāja" 65:88 (12:17, 18:23, 17:25, 18:23)
Elksnis 17 (4 atl.b.), Kaufmanis 13, Sīpoliņš 11 (8 atl.b.), Naits 9 (6 atl.b.), Zelizņaks 7, Čerijs 6, Zrno 1 (5 atl.b.), Karlsons 1, Miglinieks, Greitāns

Nākamo mājas spēli mūsu vīri aizvadīs jau 1. decembrī, kad Valmieras Olimpiskajā centrā tiks uzņemta komanda "VEF Rīga". Mača sākums plkst. 19:00. Tiekamies klātienē!

Iegādājies biļetes laicīgi internetā ŠEIT.