10 nov 2023
952 līdzjutēju priekšā sāpīgs zaudējums pret komandu "Keila Coolbet"

Zaudējumu "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas (LIBL) ietvaros šovakar (10. novembrī) piedzīvoja "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola". Komanda Valmieras Olimpiskajā centrā uzņēma kaimiņzemes klubu "Keila Coolbet", piekāpjoties ar rezultātu 80:90. Maču klātienē vēroja 952 līdzjutēju.

Lai gan spēli veiksmīgāk iesāka viesi, tālu pretiniekiem aizskriet neizdevās. Valmierieši prata atgūties pēc katra mazā "Keila Coolbet" izrāviena. Pēc pirmā ceturkšņa divu punktu pārvsars klubam no Igaunijas. Otrajā ceturtdaļā mūsu basketbolistiem arī izdevās izvirzīties vadībā, tomēr ne uz ilgu laiku. Viesi izmantoja savas izdevības un puslaika pārtraukumā devās ar +3 no sava skatu punkta.

Bija skaidrs, ka abas komandas otrajā puslaikā centīsies lauzt spēles gaitu. Trešajā ceturtdaļā gan nevienai no vienībām tas vēl neizdevās. Tā noslēdzās ar to, ka katra no komandām guva 22 punktus, kas nozīmēja, ka intriga joprojām pēc 30 nospēlētām minūtēm saglabājas. Viesi gan noslēdzošajā nogrieznī izmantoja iespējas un veica izrāvienu. Spēli pāragri piezīmju dēļ noslēdza Marošs Zelizņaks un Guntis Sīpoliņš, tādā veidā apgrūtinot cīņu par panākumu. Viesi uz brīdi panāca arī +18, bet spēli uzvarēja ar desmit punktu pārsvaru.

Valmieriešiem produktīvākie un rezultatīvākie šoreiz bija Edmunds Elksnis un Seneka Naits, kuri kopā kombinēja 42 punktus. Elksnis spēli noslēdza ar 21 punktu, septiņām atlēkušajām bumbām, tik pat daudz rezultatīvām piespēlēm un vienu pārtvertu bumbu. Arī Naita kontā 21 punkts, kuru viņš papildināja ar trim bumbām zem groziem, vienu rezultatīvu piespēli, kā arī pārtvertu bumbu un bloķētu metienu.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" - "Keila Coolbet" 80:90 (17:19, 18:19, 22:22, 23:30)
Elksnis 21 (7 atl.b., 7 rez.p.), Naits 21, Sīpoliņš 7 (6 atl.b.), Čerijs 7 (5 atl.b.), Kaufmanis 7 (5 rez.p.), Karlsons 6, Zrno 6, Greitāns 3, Zelizņaks 2 (6 atl.b.)

Nākamo mājas spēli valmierieši aizvadīs 21. novembra vakarā, kad plkst. 19:00 atkārtoti tiksies ar "Keila Coolbet" komandu, šoreiz Eiropas Ziemļu basketbola līgas (ENBL) ietvaros. Tiekamies Valmieras Olimpiskajā centrā!