10 marts 2022
Dubultam kārtējais ''double-double''; valmierieši piekāpjas spēcīgajai ''Kalev/Cramo''

9. marta vakarā, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' aizvadīja cīņu viesos pret spēcīgo ''Kalev/Cramo'' vienību. Valmieriešus pievīla pirmais puslaiks un nācās atzīt igauņu kluba pārākumu ar rezultātu 66:97.

''Kalev/Cramo'' jau kopš spēles sākuma lika manīt kādēļ viņi atrodas līgas trešajā pozīcijā. Viņi kontrolēja situāciju laukumā un valmieriešiem bija grūti savākt atlēkušās bumbas. Pirmajā puslaikā mājinieki savāca divreiz vairāk atlēkušās bumbas par valmieriešiem un bija vadībā ar rezultātu 60:31. Īpaši neveiksmīgs bija otrais ceturksnis, kurā mājinieki guva 35 punktus.

Otrajā puslaikā valmieriešu sniegums uzlabojās, taču ar to bija par maz, lai izcīnītu uzvaru. Valmierieši atzina ''Kalev/Cramo'' pārākumu ar rezultātu 66:97. Ar ''double-double'' kārtējo reizi atzīmējās Klāvs Dubults. Viņš guva 11 punktus, kurus papildināja ar 14 atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli. Dubultam šis ir jau trešais ''double-double'' ''Pafbet'' Latvijas-Igaunijas basketbola līgas ietvaros šosezon. Viņš šosezon ir savācis vismaz desmit atlēkušās bumbas jau piecos mačos. Četri no šiem mačiem aizvadīti pēdējo divu nedēļu laikā.

15 punktus tikmēr guva arī mūsu leģionārs Darius Klārks. Viņa kontā arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle un viens bloķēts metiens. Šo spēli izlaida Ervīns Jonāts, kurš izbraukumā uz Tallinu nedevās.

''Kalev/Cramo'' ar šo uzvaru nostiprinās līgas trešajā pozīcijā. Paralēli ''Ogre'' savā laukumā uzņēma ''Latvijas Universitāti'', kuru pieveica ar rezultātu 93:79, bet ''Tartu Ülikool'' savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 78:71 pret ''Liepājas'' basketbolistiem. Līdz ar to arī Valmieras pozīcijas turnīra tabulā nemainās un joprojām turpinās cīņa par augstāku pozīciju turnīrā.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Kalev/Cramo'' 66:97 (13:25, 18:35, 20:20, 15:17)
Klārks 15, Dubults 11 (14 atlēkušās bumbas), Apsītis 11, J.Kaufmanis 10, Liepiņš 6, Engers 5, V.Vēveris 5, Greitāns 3, Elksnītis

Valmierieši pēc šīs spēles atgriežas mājās un jau 12. martā savā laukumā uzņems ''Latvijas Universitātes'' basketbolistus. Līdzjutēju atbalsts būs nepieciešams cīņā par augstāku vietu turnīra tabulā un revanšu, tāpēc gaidīsim katru līdzjutēju. Atbalsts noderēs! Ja nav iespēja ierasties klātienē, tad maču būs iespēja vērot arī SportaCentrs.com mājaslapas tiešraidē!

Ieeja spēlē būs par ziedojumiem, kas tiks novirzīti palīdzībai ukraiņu bērniem un to pavadošajām personām.

Valmieras Olimpiskajā Centrā varēs iekļūt un uzturēties tikai personas ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (attiecas uz visiem vecumiem). Pasākuma laikā obligāti jālieto sejas maska! Atgādinām arī par izmaiņām saistībā ar sejas maskām - ieeja tikai ar medicīnisko sejas masku vai FFP2 respiratoru!