31 janv 2024
Februāra vienīgā mājas spēle - 6. datumā uzņemsim Gundara Vētras vadīto Tartu komandu

Jau 6. februārī Valmieras Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta vienīgā šī mēneša mājas spēle. Savā laukumā uzņemsim latviešu trenera Gundara Vētras vadīto Igaunijas klubu Tartu ''Ülikool Maks & Moorits''. Cīņa ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas (LIBL) ietvaros sāksies jau plkst. 19:00, bet ieeja pasākumā atvērta no plkst. 18:00.

Tartu bāzētā komanda ar 13 panākumiem 20 spēlēs ieņem sesto pozīciju apvienotās līgas tabulā. Mūsu basketbolisti centīsies revanšēties klubam par zaudējumu pērnā gada novembrī. Toreiz mūsu basketbolisti piekāpās izbraukumā ar rezultātu 71:93.

No internetā iegādātajām biļetēm pēc pirmā ceturkšņa tiks izlozēts viens laimīgais, kurš tiks pie garda pārsteiguma no vietējā veikalu tīkla ''Austris''. Puslaikā seši līdzjutēji varēs izmēģināt veiksmi ''Sportland'' centra metienu konkursā, kura galvenā balva ir dāvanu karte 250 eiro vērtībā. Pirms izšķirošās ceturtdaļas divi līdzjutēji tikmēr sacentīsies ''Vidzemes Augstskola'' organizētajā konkursā.

Visas spēles garumā ar labāko mūziku priecēs bāra ''Tinte'' dīdžejs, kā arī laukuma malā būs pieejams cenām draudzīgais veikala ''Austris'' bārs. Tāpat līdzjutējus izklaidēs arī ''Aurum'' karsējmeitenes un spēles vadītājs jeb informators Kārlis Zahovskis. Tiekamies klātienē, lai cīnītos par uzvaru kopā!

Iegādājies biļetes laicīgi internetā ŠEIT.