0
dienas
0
stundas
0
minūtes
0
sekundes
EST-LAT | 30.09 | 17:00
Nord Cramo Spordihoone
16 aug 2023
Jaunais ukraiņu centrs Ivans Tokovenko turpinās pārstāvēt Valmieras klubu

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' ar prieku paziņo, ka arī nākamajā sezonā komandu pārstāvēs 19 gadus jaunais ukraiņu centrs Ivans Tokovenko. Ja pērn viņš spēlēja ar 33. krekla numuru, tad jaunajā sezonā laukumā būs iespēja viņu redzēt ar 16. numuru.

''Esmu priecīgs būt par daļu no Valmieras lielās basketbola ģimenes un turpināt spēlēt tieši šeit. Kopā ar komandu alkstam izcīnīt uzvaras un sasniegt nospraustos mērķus. Nevaru sagaidīt, kad varēšu atgriezties laukumā un spēlēt mūsu fanu priekšā. Jaunā sezona solās būt ļoti aizraujoša un es jau to nevaru sagaidīt,'' pacilāts bija Tokovenko.

Ivans pagājušajā sezonā, galvenokārt, pārstāvēja ''Bertānu Valmieras basketbola skolu'' (BVBS), tomēr neizpalika arī prakse profesionālajā basketbolā. Pagājušā sezonā Ivans devās laukumā deviņos Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas mačos, pavadot uz parketa nedaudz mazāk kā vidējo piecas minūtes spēlē. 212 centimetrus garo un 109 kilogramus smago centru nākamajā sezonā sagaida vairāk iespēju.

Pagājušajā sezonā Ivans devās laukumā 16 Valmieras kluba mačos - trīs Latvijas basketbola līgas (LBL) cīņās, četros Eiropas Ziemeļu basketbola līgas (ENBL) mačos un deviņos apvienotās līgas dueļos. BVBS rindās tikmēr aizvadīti 19 mači - astoņas spēles ''Ramirent'' Nacionālās basketbola līgas (NBL) ietvaros, bet 11 spēles Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) U19 vecuma grupā. Šajās spēlēs viņš caurmērā izcēlās ar 6.5 gūtiem punktiem, 6.5 atlēkušajām bumbām un 1.2 bloķētiem metieniem.

''Vaņa vēl ir gados jauns spēlētājs, kurš nemaz tik ilgi netrenējas basketbolā. Pie pareizās attieksmes un smaga darba var sasniegt nospraustos mērķus. Novēlam viņam veiksmi un ticam, ka viņam izdosies sevi parādīt no labākās puses,'' sacīja komandas galvenais treneris Oskars Virsis.

Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai zinātu par kluba aktualitātēm un citiem jaunumiem. Ar līdz šim izziņoto sastāvu gaidāmajai sezonai var iepazīties ŠEIT.