EST-LAT
0
dienas
0
stundas
0
minūtes
0
sekundes
EST-LAT | 26.11 | 19:00 |
Valmieras Olimpiskais Centrs
16 marts 2022
Kaufmaņa 22 punkti un Greitāna trejači atnes otro uzvaru šosezon pret ''Ogri'' un garantē ceturto vietu starp Latvijas klubiem

16.marta vakarā, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' aizvadīja spēli izbraukumā pret ''Ogri''. Valmierieši izcīnīja svarīgu panākumu ar rezultātu 87:81.

Valmierieši savu pārsvaru ieguva otrajā ceturtdaļā, kad guva par 12 punktiem vairāk kā laukuma saimnieki. Lieliskā aizsardzība neļāva ''Ogrei'' deficītu iznīcināt. Valmierieši mača galotnē noturēja pārsvaru un otrreiz šosezon pieveica tik ļoti principiālo pretinieci ''Ogri''. Lai arī Valmiera ''Ogrei'' zaudēja divreiz Latvijas Basketbola Užavas kausa ietvaros, valmierieši ir revanšējušies ar tik pat panākumiem ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas basketbola līgā.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' panākumu ar 22 gūtiem punktiem, divām atlēkušajām bumbām, trīs rezultatīvām piespēlēm un vienu pārtvertu bumbu kaldināja Jānis Kaufmanis. Sezonas labāko spēli tikmēr aizvadīja Ričards Greitāns, kura kontā 14 punkti. 12 no visiem punktiem tika gūti ar tālmetiena palīdzību mača izskaņā, kad tas bija nepieciešams visvairāk.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' izcīna savu astoto uzvaru šosezon un ir garantējusi sev ceturto vietu starp Latvijas klubiem šajā turnīrā. Tas nozīmē, ka izslēgšanas spēlēs valmieriešiem pretī stāsies teorētiski vājāks pretinieks - vai nu ''Liepāja'' vai ''Latvijas Universitāte'', nevis ''Ogre''.

Regulārajā turnīrā ir atlikušas vēl tikai divas cīņas - viena pret ''Tartu Ülikool'' un viena pret ''Pärnu Sadam''. 

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Ogre'' 81:87 (23:21, 14:26, 22:17, 22:23)
J.Kaufmanis 22, Dubults 16, Greitāns 14, Jonāts 11, Klārks 9, Apsītis 6, Elksnītis 4, Liepiņš 3, Engers 2

Nākamā spēle valmieriešiem ir jau 22.marta vakarā pret ''Tartu Ülikool'' vienību. Spēles tiešraidi būs iespējams vērot tv.delfi.ee medijā. Spēles sākums plkst. 19:00. Par Valmieru!