LBL
28 aug 2023
Kluba sastāvu papildina DSN audzēknis Pauls Katlaps

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' ar prieku paziņo, ka vienībai pievienojies jaunais un perspektīvais aizsargs Pauls Katlaps.

Katlaps ir 17 gadus vecs ''Rīga''/DSN audzēknis. Valmierā viņš sāks savu profesionālo karjeru, smelsies zināšanas no vecākajiem spēlētājiem un tiks pie gana daudz iespējām laukumā. Jaunais spēlētājs gaidāmajās sezonā laukumā būs manāms ar 29. krekla numuru.

''Esmu ļoti priecīgs par man izrādīto interesi pievienoties Valmieras klubam. Man tas sniedz papildus motivāciju attīstīties kā spēlētājam, strādāt komandas labā un ieguldīt maksimāli, lai komanda sasniegtu kopīgi nospraustos mērķus. Nevaru vien sagaidīt, lai kopā ar Jums visiem sāktu jauno sezonu!'' pacilāts bija Katlaps.

Katlaps ir viens no savas paaudzes talantīgākajiem basketbolistiem. Spēlētājs jau paguvis pārstāvēt vairākas Latvijas izlases. Katlaps spēlējis U14, U15, U16 un U17 3x3 izlasēs. Saņēmis arī vairākus nozīmīgus apbalvojumus.

"Prieks, ka Pauls izvēlējies pievienoties mūsu komandai. Pauls ir viens no talantīgākajiem sava vecuma Latvijas spēlētājiem un pie kārtīga darba var kļūt par labu basketbolistu. Prieks vērot ar kādu enerģiju un attieksmi viņš ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai," sacīja galvenais treneris Oskars Virsis.

''Prieks par Katlapa pievienošanos klubam. Viņš jau šajā vecumā ir pierādījis, ka ir spēlētājs uz kuru var paļauties. Ir izjutis līdera statusu un nu turpinās attīstīt savas prasmes profesionāli. Lai izdodas! Novēlam viņam veiksmi pirmajā sezonā, kā arī izturību un veselību,'' sacīja kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Ar līdz šim izziņoto komandas sastāvu gaidāmajai sezonai vari iepazīties šeit.