LBL
11 aug 2023
Komandas sastāvu papildina pieredzējušais centrs Guntis Sīpoliņš

Basketbola komanda ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' informē, ka sastāva garo galu nākamajā sezonā papildinās centra pozīcijā spēlējošais Guntis Sīpoliņš. Viņa spēles kreklu ar uzvārdu rotās 33. numurs.

Sīpoliņš ir 29 gadus vecs un 207 centimetrus garš basketbolists ar spilgtu karjeru Latvijas basketbolā. Iepriekš spēlējis tādās komandās kā ''Turība'', ''Jūrmala'', ''Ogre'', ''Valka/Valga'' un ''Liepāja''. Pēdējās divas sezonas pavadīja ''Ventspils'' sastāvā, abās izcīnot Latvijas Basketbola līgas (LBL) sudraba godalgas.

''Valmierā vēl neesmu spēlējis, taču jau zinu, ka katrā treniņā un spēlē mēģināšu sevi maksimāli pierādīt. Protams, ka būs aizraujoši pārstāvēt jaunu komandu, kā arī izmēģināt spēkus Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL). Atsauksmes par treneru darbu un kolektīvu ir bijušas tikai tās labākās. Ticu, ka varam kopīgi sasniegt labus rezultātus, lai sezonas beigās atskatītos uz paveikto ar smaidu,'' sacīja pats Sīpoliņš.

Pagājušo sezonu Sīpoliņš noslēdza ar 10.8 punktiem, 5.4 atlēkušajām bumbām un 1.6 rezultatīvām piespēlēm vidēji katrā mačā. Septiņās no 11 aizvadītajām sezonām viņš izcēlies ar vismaz vidēji gūtiem desmit punktiem katrā spēlē. Sīpoliņš uzņemsies kā svarīgu lomu laukumā, tā arī ārpus tā, sniedzot jaunajiem spēlētājiem vārdiem neaprakstāmu pieredzi.

''Ar neviltotu prieku varam paziņot, ka nākamajā sezonā Valmieru lepni pārstāvēs Guntis Sīpoliņš. Basketbolists Latvijā ir nospēlējis daudzus gadus. Pašmāju basketbols viņam ir labi zināms. Guntis sevi ir pierādījis kā stabils spēlētājs, uz kuru var paļauties. Viņš spēlēs svarīgu lomu kā laukumā, tā arī ārpus tā. Novēlam izturību, sezonu bez traumām un veiksmi laukumā,'' Sīpoliņa pievienošanos klubam komentēja ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

''Guntis bija viena no mūsu galvenajām prioritātēm visas starpsezonas laikā, tāpēc ir izteikts prieks par viņa pievienošanos komandai. Es viņu raksturotu kā ļoti neatlaidīgu un nepiekāpīgu spēlētāju, kurš var radīt pretiniekiem problēmas. Guntis ar savu pieredzi palīdzēs mums sasniegt nospraustos mērķus. Lai viņam veiksmīga sezona!'' sacīja komandas galvenais treneris Oskars Virsis.

Iepriekš jau informējām, ka valmierieši nākamajā sezonā startēs četros turnīros - Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā (LIBL), Latvijas Basketbola līgā (LBL), Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL) un Latvijas Basketbola kausā (LBK).

Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai vienmēr zinātu par sastāva papildinājumiem, gaidāmajām spēlēm un arī citām aktualitātēm. Līdz šim izziņoto komandas sastāvu var aplūkot ŠEIT.