LBL
11 dec 2020
Labdarības akcijā aicinām iepriecināt pansionāta "Valmiera" seniorus

Ik gadu cenšamies paveikt kādu labu darbu. Tuvojoties Ziemas saulgriežiem "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbola komanda aicina komandas līdzjutējus un atbalstītājus iesaistīties kopīgā labdarības akcijā, jo kopā varam paveikt vairāk. Šogad vēlamies iepriecināt pansionātā "Valmiera" dzīvojošos seniorus.

Šis gads mums visiem bijis sarežģīts un pārbaudījumiem bagāts. Covid-19 pandēmija mainījusi ierasto dzīves ritmu un izjaukusi daudzus lielus plānus. Tādēļ īpaši šajā svētku laikā gribam piedomāt par tiem, kurus jaunie pārbaudījumi apdraud vēl jo vairāk. Pansionātā "Valmiera" dzīvo 109 seniori, kuriem pandēmijas ierobežojumi laupījuši iespējas regulāri tikties ar saviem tuvajiem. Lai šajā laikā uzmundrinātu mūsu cienījamos un pieredzes bagātos līdzcilvēkus, vēlamies palīdzēt ar pansionāta ikdienas lietošanā esošas elektrotehnikas atjaunošanu un uzlabošanu. Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti jaunu televizoru, radio iekārtu un citas tehnikas iegādei, kas lieti noderēs senioru ikdienā. Ar tehnikas nodrošinājumu un garantiju elektroprecēm talkā nācis mūsu sadarbības partneris elektropreču veikala "Kvarcs" tīkls Vidzemē un Latgalē. (Kvarcs.lv). Ar jauniem, pašu rokām darinātiem interjera priekšmetiem seniorus iepriecinās Vinda un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi.

Tā kā šosezon, diemžēl, skatītāji uz basketbola spēlēm ierasties nevar, un labdarības spēli ierastajā formātā aizvadīt nav iespējams, lūdzam, savu iespēju robežās veikt ziedojumu elektroniski, veicot maksājumu Valmieras novada fondam.

Rekvizīti:
Valmieras novada fonds
Reģ. Nr. 40008093066
Norēķinu konts LV09HABA0551022993220  
Adrese: Garā iela 10, Valmiera, LV-4201
Maksājuma mērķī norādi: Ziedojums pansionāta "Valmiera" labiekārtošanai.
 
Akcijā piedalās arī "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbola komandas draugi un atbalstītāji, kas šajā decembrī vienojas mērķim iepriecināt mūsu cienījamos seniorus. Kopā mēs varam izdarīt vairāk!