23 dec 2023
Labdarības spēlē pret ''Prometey'' saziedoti 1379 eiro un 73 centi; Kaufmanim 22 punkti, Sīpoliņam kārtējais ''double-double''

Šovakar (23. decembrī) Ziemassvētku labdarības spēli ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas (LIBL) ietvaros aizvadīja ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola''. Komanda savā laukumā ar rezultātu 71:91 atzina pašreizējās čempiones un ukraiņu smagsvara Slobožanskas ''Prometey'' pārākumu. Ieeja bija par ziedojumiem, kuri tālāk nonāks pie SOS bērnu ciemata ģimenēm Valmierā. Maču klātienē apmeklēja 639 fantastiski līdzjutēji, kuri šovakar saziedoja 1379 eiro un 73 centus. Kluba vadības, treneru, spēlētāju un visu SOS bērnu ciemata ģimeņu vārdā vēlamies teikt milzīgu paldies!

Valmierieši maču iesāka ar lielisku pašatdevi. Viesi nevarēja ieiet ritmā un tas ļāva mūsu basketbolistiem veikt nelielu izrāvienu, kas ļāva noslēgt pirmo ceturtdaļu ar piecu punktu pārsvaru. Otro ceturksni ''Prometey'' komanda sāka ar agresīvu basketbolu, atgūstoties no deficīta. Puslaikā jau mīnusos valmierieši ar -8. Otrajā ceturtdaļā gan ar lieliskiem bumbas triecieniem grozā priecēja Guntis Sīpoliņš un Marošs Zelizņaks. Zelizņaka kontā arī tāls divu punktu metiens ar vienu roku. Visus šos lieliskos momentus video materiāla veidā var redzēt mūsu ''Instagram'' kontā. Spēles otrajā pusē varenā ukraiņu komanda turēja kāju uz pedāļa un bija gatava jebkuram pavērsienam. Viesi atlikušajās ceturtdaļās nedaudz savu pārsvaru palielināja, izcīnot panākumu.

Rezultatīvākais no valmieriešiem šoreiz bija komandas kapteinis Jānis Kaufmanis, kurš nepilnās 24 minūtēs guva 22 punktus, savāca sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu. Produktivitāti demonstrēja arī Sīpoliņš, kurš atzīmējās ar savu astoto ''double-double'' šosezon. Viņa kontā ne vien iespaidīgi ''danki'', bet arī desmit punkti, desmit atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un viens bloķēts metiens. Pavisam nedaudz līdz ''double-double'' tikmēr pietrūka Zelizņakam, kuram seši punkti, 11 atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas.

''Pirmkārt, vēlos pateikt milzīgu paldies katram ziedotājam. Esmu pārliecināts, ka mēs Ziemassvētkos iepriecinājām daudz bērnu. Ja runājam par pašu spēli, tad mēs pieļāvām kļūdas, bet uzskatu, ka galvenais ir, ka spēlējām kā komanda. ''Prometey'' ir lieliska komanda ar milzīgu budžetu. Domāju, ka mēs šovakar pierādījām, ka varam cīnīties ar jebkuru komandu no šīs līgas - pat ''Prometey''. Otrajā ceturtdaļā pretinieki iemeta vairākus vieglus metienus, kā arī trejačus, kas mums maksāja spēli. Lai vai kā, esmu ļoti lepns par to kā nospēlējām un ceru, ka varēsim turpināt progresēt,'' pēc spēles sacīja Zelizņaks.

Labdarības spēle tapa sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem: AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA, Valmieras novada pašvaldību, Vidzemes Augstskolu, VAKS, Bitus Latvia, Sidlu Ceļi, Valtanks, Data Technologies, ZRKP Būve, kafejnīcu ''Bastions'', Franklin Covey, veikalu ''Austris'', GasON, Ceļu Komforts, AgroK, Vaidava Ceramics, ConFide, VTU Valmiera, Valmieras Olimpiskais centrs un Sportland.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - Slobožanskas ''Prometey'' 71:91 (23:18, 13:28, 17:23, 18:22)
Kaufmanis 22 (6 atl.b.), Zrno 11, Sīpoliņš 10 (10 atl.b.), Naits 7, Zelizņaks 6 (11 atl.b.), Karlsons 4 (4 atl.b., 6 rez.p.), Gailišs 4 (4 atl.b.), Miglinieks 4, Elksnis 3 (4 atl.b., 4 rez.p.), Greitāns, Tokovenko, Zvīnis

Nākamo spēli mūsu vīri aizvadīs jau 27. decembrī, kad plkst. 19:00 Eiropas Ziemeļu basketbola līgas (ENBL) ietvaros Valmieras Olimpiskajā centrā tiks uzņemta Lietuvas komanda ''Šiauliai''. Tā būs gada pēdējā spēle, tāpēc tiekamies klātienē, lai cīnītos par uzvaru kopā!

Iegādājies biļetes laicīgi internetā ŠEIT.