LBL
17 apr 2022
''Latvijas Universitāte'' revanšējas valmieriešiem un panāk neizšķirtu ceturtdaļfināla sērijā

16.aprīļa vakarā, ''Pafbet'' Latvijas basketbola līgas otro izslēgšanas spēli ceturtdaļfināla kārtā aizvadīja ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' basketbolisti. Izbraukuma spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 66:79 pret ''Latvijas Universitāti''. Sērijā līdz trim panākumiem nu rezultāts atkal ir neizšķirts - 1:1.

''Latvijas Universitātes'' basketbolisti spēli iesāka krietni agresīvāk un tas nesa klubam vēlamo rezultātu. Mājiniekiem uz brīdi bija pat 16 punktu pārsvars. Valmierieši gan mača gaitā to sadeldēja, taču tuvāk par trim punktiem tā arī netika.

LU bija lieliska aizsardzība, kas šoreiz studentiem ļāva izcīnīt panākumu. Valmieriešiem bija labāka precizitāte no spēles un labāka statistika gandrīz katrā protokola ailītē, taču rezultāts bija par labu ''Latvijas Universitātei''.

Rezultatīvākais Valmieras rindās bija Kārlis Apsītis, kurš guva 15 punktus, savāca deviņas atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Ar 13 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un vienu bloķētu metienu tikmēr izcēlās Klāvs Dubults.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Latvijas Universitāte'' 66:79 (8:18, 24:20, 15:16, 19:25)
Apsītis 15 (9 atl.b.), Dubults 13 (8 atl.b.), J.Kaufmanis 11, Voinalovičs 10, Klārks 9, Liepiņš 6, Jonāts 2, Engers, Greitāns, Salenieks

Sērijas trešais mačs tiks aizvadīts jau otrdien, plkst. 19:00. Spēle norisināsies Valmieras Olimpiskajā Centrā. Gaidīsim līdzjutējus klātienē, jo atbalsts būs tiešām nepieciešams. Ja tomēr ierasties nav iespēja, tad spēles tiešraide būs pieejama arī SportaCentrs.com mājaslapā!

Biļetes: bilesuserviss.lv , kā arī klātienē pie kases