EST-LAT
22 marts 2022
Neveiksmīga izšķirošā ceturtdaļa liedz pacīnīties par uzvaru pret ''Tartu Ülikool Maks & Moorits''; Klārkam 15+9

22.marta vakarā, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' aizvadīja pirmspēdējo spēli ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas basketbola līgas regulārās sezonas ietvaros. Viesos tika aizvadīta cīņa pret ''Tartu Ülikool Maks & Moorits'' basketbolistiem un neveiksmīga ceturtā ceturkšņa rezultātā ciests zaudējums - 61:75.

Valmierieši jau no mača sākuma lika mājiniekiem noprast, ka cīņa nebūs viegla. Abas komandas cīnījās punkts punktā un izteikta pārsvara nevienai no vienībām nebija. Pēc puslaika - 28:32.

Noslēdzošajā ceturtdaļā gan mājinieki guva par septiņiem punktiem vairāk kā mūsu basketbolisti un tas skatu uz tablo padarīja ne pārāk patīkamu. Beigās sāpīgs zaudējums ar rezultātu 61:75. Jāpiemin, ka valmieriešiem uz brīdi spēlē bija pat deviņu punktu pārsvars.

Valmieras rindās rezultatīvākais bija leģionārs Darius Klārks, kurš guva 15 punktus, savāca deviņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu pretinieku raidīto bumbu. Laukumā tikmēr nedevās Valmieras līderis Jānis Kaufmanis, kurš devās pelnītā atpūtā pirms sezonas svarīgākajām cīņām.

Sezonas pēdējā spēle gan nekādi neietekmēs Valmieras pozīciju turnīra tabulā un pretinieku izslēgšanas spēlēs. Valmierieši ceturtdaļfināla sērijā cīnīsies līdz trim uzvarām ar ''Latvijas Universitāti''.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Tartu Ülikool Maks & Moorits'' 61:75 (14:15, 14:17, 18:21, 15:22)
Klārks 15, Dubults 14, Jonāts 10, Engers 9, Greitāns 4, Salenieks 3, Apsītis 3, Elksnītis 3, Liepiņš, Šķesters

Regulārās sezonas noslēdzošo maču valmierieši aizvadīs jau 26.martā, plkst. 19:00, kad savā laukumā uzņems ''Pärnu Sadam'' basketbolistus. Cīņā par revanšu Tavs atbalsts mums noderēs, tāpēc gaidīsim katru līdzjutēju klātienē. Ieeja spēlē joprojām būs par ziedojumiem, kas tiks novirzīti palīdzībai ukraiņu bērniem un to pavadošajām personām. Ja iespēja ierasties uz spēli nav, tad maču varēs vērot arī SportaCentrs.com tiešraidē!