LBL
09 febr 2024
Par kluba galveno treneri kļūst Nikolajs Mazurs

Informējam par izmaiņām treneru korpusā. Turpmāk galvenā trenera funkcijas pildīs pieredzējušais pašmāju speciālists Nikolajs Mazurs.

"Par VALMIERA GLASS VIA jauno galveno treneri kļūst Nikolajs Mazurs. Nikolajs liekus vārdus Latvijas basketbolā neprasa. Esam pārliecināti, ka viņa pienesums komandā būs jūtams jau no pirmās dienas un ticam, ka šīs pārmaiņas ir tas, kas komandai dotajā brīdī ir nepieciešamas. Novēlam Nikolajam veiksmi!

Liels paldies Oskaram Virsim, kurš pagājušajā sezonā uzņēmās komandas galvenā trenera amatu ļoti sarežģītos apstākļos. Oskars vēl ir jauns treneris un viņš paliks Valmieras basketbola sistēmā arī turpmāk. Viņš ir un paliek mūsējais!" izmaiņas treneru kolektīvam komentēja kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Nikolajs Latvijas basketbolā ir labi zināms speciālists ar teju 20 gadus ilgu trenera pieredzi. Karjeras gaitā trenējis ne vien vairākas Latvijas jauniešu izlases, bet arī tādus klubus kā "VEF Rīga", "Ogre", Tartu "Ülikool Maks & Moorits", "Šiauliai" un citus.

Virsis kluba galvenā trenera amatā pavadīja 70 spēles.

Pirmo spēli Mazura vadībā mūsu vīri aizvadīs jau rīt jeb 10. februāra vakarā, kad plkst. 17:00 sāks izbraukuma spēli pret desmitkārtējo Latvijas čempioni "VEF Rīga". Tiešraide portālā "Sportacentrs.com"z