EST-LAT
0
dienas
0
stundas
0
minūtes
0
sekundes
EST-LAT | 22.01.2021 | 17:00
Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
21 dec 2020
Pēc pozitīvu Covid-19 gadījumu apstiprināšanās "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbolisti dodas karantīnā

Basketbola klubs "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" informē, ka komandā ir fiksēti divi Covid-19 saslimšanas gadījumi, kā rezultātā visa komanda un komandas personāls devies desmit dienu karantīnā.

Pozitīvs Covid-19 analīžu tests saņemts svētdien, 20. decembrī. Inficēšanās ar šo vīrusu apstiprināta vēl vienai personai arī pirmdien, 21. decembrī un šodien visai komandai veikti Covid-19 testi. Kopš pirmā pozitīvā gadījuma apstiprināšanas, kā tas paredzēts Ministru kabineta noteikumos, visa komanda devusies desmit dienu karantīnā.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbola komanda ar vislielāko atbildību attiecas pret Covid-19 situāciju, ievērojot Latvijas Republikā noteiktos ierobežojumus. Par spīti tam, vīruss pamanījies skart komandas pārstāvjus. Aicinām visu sabiedrību ar atbildību turpināt pildīt Covid-19 ierobežojošos pasākumus, nēsājot mutes dobuma un deguna aizsargmaskas, regulāri mazgājot un dezinficējot rokas, kā arī bez vajadzības neatstāt savu dzīves vietu un nepulcēties ar cilvēkiem, kas ir ārpus savas mājsaimniecības.