EST-LAT
LBL | Šobrīd |
Valmieras Olimpiskais Centrs
LBL | 23.04 | 19:00 |
Valmieras Olimpiskais Centrs
01 nov 2022
Salenieks ar 29 punktiem un neticamu metienu izrauj pagarinājumu, kurā valmierieši izcīna uzvaru pār ''Tarvas''

1. novembrī pirmo panākumu  ''Pafbet'' apvienotajā Latvijas - Igaunijas basketbola līgā izcīnīja ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'', kas trillera cienīgā cīņā ar rezultātu 87:79 pagarinājumā pieveica Rakveres ''Tarvas'' basketbolistus.

Valmieriešiem šī bija otrā cīņa galvenā trenera Oskara Virša vadībā, kas nozīmē, ka šī bija viņa pirmā uzvara stūrmaņa statusā. Teicams mača gaitā bija Niks Salenieks - tieši viņš komandai atnesa uzvaru. Viņa kontā 29 punkti (1p. 7/9, 2p. 5/5, 3p. 4/8), četras pārtvertas bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un viena atlēkusī bumba. ''Double-double'' tikmēr iekrāja amerikāņu leģionārs Tervels Beks (14+1).

Dankiem pārbagātā spēlē valmieriešiem beidzot izdevās parādīt raksturu. Pēc pirmā ceturkšņa rezultāts bija 30:10 Valmieras kluba labā. Mājinieki pirmajā puslaikā realizēja 15 no 22 divu punktu metieniem jeb 68%. Uz brīdi pārsvars mača gaitā bija pat 24 punkti - spēlētāju vidū beidzot bija manāma ķīmija.

Otrajā puslaikā gan nogurums darīja savu. Rakveres basketbolistiem palīgā steidza arī veiksme. Mājiniekiem vairs nekrita tik daudz metienu un neradās labas punktu gūšanas iespējas, kamēr ''Tarvas'' spēja veikt izrāvienu un atgūties. Uz brīdi viesi bija arī vadībā, taču ar neticamu trejaci izcēlās Salenieks, izraujot pagarinājumu. Papildlaikā valmierieši bija uz viļņa - komanda guva divtik punktus un izcīnīja uzvaru.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - Rakveres ''Tarvas'' 87:79 (30:10, 17:16, 11:23, 13:22, 16:8)
Salenieks 29, Vēveris 15 (7 atl.b., 6 rez.p.), Beks 14 (10 atl.b.), Gaks 13 (8 atl.b.), Makkāls 10 (5 atl.b.), Vaičūns 4 (11 atl.b.), Greitāns 2, Kaufmanis, Elksnītis

Valmierieši sezonu turpinās jau 4. novembrī jeb piektdien, kad izbraukumā mērosies spēkiem ar apvienotās līgas jaunpienācēju ''Keila''. Cīņa solās būt spraiga - maksas tiešraidi būs iespēja vērot ''delfi.ee'' mājaslapā.

Valmiera Glass
Valmiera
Vidzemes Augstskola
FranklinCovey
VAKS
GasOn
Sidlu Ceļi
Data Technologies
AIMASA
Austris AG
BITUS
VTU Valmiera
bta
Ceļu komforts
Bastions
Vaidava Ceramics
Valmieras Olimpiskais centrs
ConFide
Atlācis un partneri
Agrok
UTILITAS
SANART
Connecto Latvija
WIDEN
BVBS
Etepek
Kokmuiža
R.K.C.F Renesanse
Sportland
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība
Branchess
Sano
Mangaļi
Atbalsti mūs