LBL
18 nov 2023
Sīpoliņa 22 punkti un 19 atlēkušās bumbas palīdz atspēlēties pret "Zeļļiem", tomēr galotnē zaudējums

Šovakar (18. novembrī) piedzīvots sāpīgs zaudējums "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas (LIBL) ietvaros. Cēsīs tika aizvadīta izbraukuma spēle pret komandu Rīgas "Zeļļi", kas noslēdzās ar rezultātu 78:87.

Mača ievads bija pagalam neveiksmīgs. Mūsu basketbolisti nevarēja atrast savu ritmu starp šaurajām Cēsu halles sienām un rīdzinieki varēja veikt savu pirmo izrāvienu. Pirmajā ceturtdaļā nominālo mājinieku pārsvars sasniedza 14 punktus. Otrajā ceturtdaļā mūsu komanda sāka demonstrēt saliedētāku basketbolu, tomēr pēc pirmā puslaika -16.

Trešajā ceturtdaļā deficīts uz brīdi sasniedza arī 22 punktus, tomēr valmierieši degunus nenokāra un spēles otrajā pusē parādīja raksturu. 22 punktu deficītu izdevās sadeldēt vien līdz 10 punktiem pirms izšķirošā nogriežņa, atgriežot mačā intrigu. Sekmīgi uzbrukumi ceturtās ceturtdaļas sākumā ļāva valmieriešiem pietuvoties piecu punktu atstatumā. Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām mūsējiem jau bija vairs tikai divu punktu deficīts, tomēr ar to arī viss beidzās. "Zeļļi" izmantoja savas epizodes un neļāva valmieriešiem tikt pie panākuma.

Fenomenālu sniegumu Valmieras rindās demonstrēja Guntis Sīpoliņš, kurš maču noslēdza ar 22 punktiem, 19 atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un divām pārtvertām bumbām. Viņš laukumā pavadīja teju 31 minūti un trāpīja visus desmit izpildītos divu punktu metienus. Produktivitāti demonstrēja arī abi amerikāņu leģionāri Tejšons Čerijs un Seneka Naits - abi guva pa 18 punktiem. Čerija kontā arī septiņas atlēkušās bumbas un divi bloķēti metieni, kamēr Naits savu bilanci papildināja ar trim atlēkušajām bumbām un tik pat daudz rezultatīvām piespēlēm.

"Vājš sākums - pirmajā puslaikā neiemetām savus metienus. Otrajā puslaikā jau spēle bija daudz labāka. Mēģinājām sasmelt izlieto ūdeni, taču, manuprāt, tam vienkārši pietrūka laika un spēka," pēc spēles sacīja Guntis Sīpoliņš.

Valmierieši dominēja atlēkušajās bumbās, savācot par 14 vairāk nekā pretinieki. Tāpat arī mūsu komandai bija labāka precizitāte gan no spēles, gan tālmetieniem.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" - Rīgas "Zeļļi" 78:87 (11:25, 20:22, 25:19, 22:21)
Sīpoliņš 22 (19 atl.b.), Čerijs 18 (7 atl.b.), Naits 18, Karlsons 9, Kaufmanis 4 (4 atl.b.), Greitāns 3, Miglinieks 3, Elksnis 1, Zrno, Zelizņaks

Nākamā spēle mūsu puišiem jau 21. novembra jeb otrdienas vakarā, kad Valmieras Olimpiskajā centrā viesosies "Keila Coolbet" komanda no Igaunijas. Eiropas Ziemeļu basketbola līgas (ENBL) spēle sāksies jau plkst. 19:00. Tiekamies klātienē, lai cīnītos par uzvaru kopā!

Iegādājies biļetes internetā laicīgi - ŠEIT.