0
dienas
0
stundas
0
minūtes
0
sekundes
EST-LAT | 30.09 | 17:00
Nord Cramo Spordihoone
18 aug 2023
Trenera asistentā amatā turpinās darboties Kaspars Vecvagars

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' basketbola komanda informē, ka arī nākamajā sezonā trenera asistenta amatu uzņemsies Kaspars Vecvagars.

Kaspars treneru korpusam pievienojās šī gada 11. martā jeb pagājušās sezonas otrajā pusē. Viņš uzreiz iesaistījās kluba darbībā un tajā pašā dienā oficiāli debitēja kā treneris, piedzīvojot zaudējumu izbraukumā pret Raplas ''Avis Utilitas''. Valmierieši uzvaru izcīnīja jau Kaspara otrajā spēlē kā trenerim, kad savā laukumā tika uzveikta ''Ventspils'' komanda. Pagājušajā sezonā Kaspars bija trenera asistents septiņās Valmieras kluba spēlēs.

''Sākumā gribētu pateikties Valmieras basketbola kluba un Bertānu Valmieras Basketbola skolas vadībai par izrādīto uzticību. Šī vienmēr ir bijusi pilsēta, kur sportam un īpaši basketbolam ir bijusi būtiska nozīme. Kopā strādāsim un darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai Valmieras basketbols augtu, attīstītos un līdzjutējiem būtu ar ko lepoties,'' sacīja pats Kaspars.

Profesionāla basketbolista karjeras laikā Kaspars ir aizvadījis 13 sezonas. Basketbols ticis spēlēts kā Latvijā, tā arī Lietuvā, Polijā, Spānijā un Nīderlandē. Visu šo gadu laikā pārstāvējis tādus klubus kā Kauņas ''Žalgiris'', Panevēžas ''Lietkabelis'', ''VEF Rīga'', Ščečinas ''King Wilki Morskie'', ''Jūrmala'', Palensijas ''Zunder'', ''ICG Força Lleida'', ''Basquet Girona'', ''Caceres'' un ''Heroes Den Bosch''.

2010. gadā Kaspars ar Latvijas U18 izlasi izcīnīja bronzas godalgas Eiropas čempionāta ietvaros. Gadu vēlāk ar U19 izlasi viņš tika pie desmitās vietas Pasaules čempionātā, kas norisinājās Latvijā. 2013. gadā tika izcīnītas sudraba medaļas U20 izlases sastāvā. Divus gadus vēlāk spēlējis arī nacionālajā izlasē, izcīnot Eiropas meistarsacīkstēs astoto vietu. Trīskārtējs Lietuvas čempions, kurš 2017. gadā ticis arī pie Latvijas čempiona titula.

''Liels pagodinājums un prieks, ka Kaspars izlēma savas trenera gaitas pagājušajā sezonā sākt tieši Valmierā. Vēl lielāks prieks par to, ka esam vienojušies par sadarbības turpināšanu. Eiropā iekrātā pieredze un zināšanas ir zelta vērtē. Ticam, ka viņš dos milzīgu pienesmu komandai. Novēlam Kasparam veiksmi. Lai izdodas!'' sacīja kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

''Prieks par Kaspara pievienošanos Valmieras basketbola sistēmai. Savā basketbolista karjerā ir pabijis daudz labās organizācijās. Tagad savu pieredzi un zināšanas var nodot tālāk. Novēlu veiksmīgu sezonu un visu trenera karjeru,'' pacilāts par sadarbības turpināšanu ar Kasparu bija komandas galvenais treneris Oskars Virsis.

Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai vienmēr zinātu par sastāva papildinājumiem, gaidāmajām spēlēm un arī citām aktualitātēm. Līdz šim izziņoto komandas sastāvu var aplūkot ŠEIT.