LBL
15 aug 2023
''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' kluba rindās turpinās spēlēt arī Ričards Greitāns

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' ar prieku paziņo, ka arī nākamajā sezonā komandu pārstāvēs 21 gadu jaunais uzbrucējs Ričards Greitāns. Viņš turpinās spēlēt ar 23. numuru, aizvadot jau ceturto sezonu kluba sistēmā.

''Ar nepacietību gaidu sezonas sākumu un studiju kulminācijas gadu Vidzemes Augstskolā. Diemžēl, pagājušajā sezonā man liedza palīdzēt komandai un izbaudīt basketbolu uz visiem simts procentiem ceļgala savainojums. Taču jaunā sezona noteikti paver jaunas durvis un iespējas. Šobrīd koncentrējos uz veiksmīgu un ātru rehabilitāciju, lai laukumā atgrieztos labāks kā jebkad. Vēlos pateikties mūsu fiziskās sagatavotības trenerei Ingai Dzenei un fizioterapeitei Ilzei Ādamsonei par lielisku pirmsoperācijas sagatavošanu. Kā klubs, zinām savus mērķus un kopīgi varam sasniegt jaunas virsotnes jau šogad. Tiekamies laukumā!'' pacilāts par gaidāmo atgriešanos uz parketa bija Ričards.

Greitāns līdz šim ir aizvadījis trīs sezonas Valmierā. Latvijas - Igaunijas apvienotajā līgā viņš devies laukumā 46 spēlēs. Spēļu pieredze basketbolistam ir un gaidāmajā sezonā tā noteikti turpinās augt. Aizvadītajā sezonā viņš devās laukumā 13 mačos, izceļoties ar vidēji 3.8 punktiem, 1.8 rezultatīvām piespēlēm, 1.7 atlēkušajām bumbām un 0.5 pārtvertām piespēlēm.

''Ričardam ir gan fiziskie, gan individuālie dotumi, lai spēlētu basketbolu profesionālā līmenī. Diemžēl, pagaidām visu ir pabojājuši ilgstoši savainojumi. Ceru, ka viņu šosezon nepiemeklēs jauni savainojumi un viņš varēs Valmieras līdzjutējiem parādīt savu potenciālu. Lai izdodas!'' sacīja komandas galvenais treneris Oskars Virsis.

Greitāns ir tieši Valmieras basketbola produkts. Sportists aktīvi studē Valmierā, kā arī trenējas un spēlē. Pārstāvējis arī Bertānu Valmieras Basketbola skolu.

Aicināms sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai vienmēr zinātu par sastāva papildinājumiem un citām aktualitātēm. Ar līdz šim izziņoto komandas sastāvu var iepazīties ŠEIT.