LBL
26 jūl 2023
"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" rindās atgriežas Jānis Kaufmanis

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" ir priecīga paziņot par starpsezonas pirmo papildinājumu. Pēc sezonas Spānijas trešās līgas klubā Ibizas "Sant Antoni" mājās atgriezies kluba ilggadējais līderis Jānis Kaufmanis. Viņam šī būs desmitā sezona Valmieras kreklā.

Kaufmanis karjeras gaitā ir paguvis pārstāvēt arī tādus klubus kā "VEF Rīga", "Ventspils" un Tallinas "Kalev/Cramo". Sezonu viņš ir pavadījis arī Spānijas otrās līgas komandā Ļeidas "ICG Força". 34 gadus vecais aizsargs lūko spēlēt svarīgu lomu komandas sniegumā, kā arī kļūt par mentoru jaunajiem spēlētājiem.

"Esmu priecīgs atkal atgriezties mājās un pievienoties Valmieras klubam. Šeit ir pavadīta lielākā daļa manas karjeras un piedzīvotas neaizmirstamas uzvaras. Ticu, ka gaidāmajā sezonā spēsim cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Pats darīšu visu, ko no manis sagaida treneri, lai šīs uzvaras izcīnītu. Protams, ka būs liels prieks arī atkal spēlēt Valmieras Olimpiskajā centrā, kur atmosfēra vienmēr ir bijusi fantastiska, jo Valmierā mīl basketbolu," pēc atgriešanās Valmierā sacīja Kaufmanis.

Jānis demonstrēja savu individuāli labāko sniegumu 2018./2019. gada sezonā, kad apvienoto līgu noslēdza ar 19.8 punktiem, 3.6 atlēkušajām bumbām, 2.9 rezultatīvām piespēlēm un 0.9 pārtvertām bumbām vidēji spēlē. Vairākās no sezonām viņš ir pretendējis arī uz sezonas vērtīgākā spēlētāja apbalvojumu.

"Liels prieks, ka mūsu komandā atgriežas Jānis Kaufmanis. Viens no visu laiku labākajiem un rezultatīvākajiem Valmieras spēlētājiem, kas noteikti ir labs pastiprinājums mūsu komandai gan laukumā, gan ārpus tā. Jāņa vērtīgo pieredzi noteikti novērtēs arī mūsu komandas jaunākie spēlētāji. Jānis ir viens no atraktīvākajiem Valmieras basketbolistiem, kurš ir ļoti mīlēts mūsu līdzjutēju vidū. Lai Jānim laba veselība un veiksmīga sportiskā sezona!" pacilāts par Kaufmaņa atgriešanos bija kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai būtu informācijas redzes lokā saistībā ar kluba jaunumiem, papildinājumiem un gaidāmajām spēlēm.