LBL
02 aug 2023
''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' turpina sadarbību ar aizsargu Kristoferu Karlsonu

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' ar prieku paziņo, ka arī nākamajā sezonā komandu pārstāvēs 19 gadus vecais aizsargs Kristofers Karlsons.

Karlsons pagājušajā sezonā pārstāvēja Valmieru visos četros turnīros - ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas apvienotajā līgā (LIBL), ''Pafbet'' Latvijas Basketbola līgā (LBL), Latvijas Basketbola ''Užavas'' kausā (LBK) un Eiropas Ziemeļu Basketbola līgā (ENBL). Viņš devās laukumā 26 mačos, izceļoties ar 5.6 punktiem, 2.6 rezultatīvām piespēlēm, 2.5 atlēkušajām bumbām un 0.9 pārtvertām piespēlēm vidēji katrā spēlē. Sezonas noslēdzošajā mačā viņš demonstrēja savu sezonas sekmīgāko sniegumu Valmieras kreklā, izceļoties ar 16 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un tik pat daudz rezultatīvām piespēlēm.

''Man ir prieks turpināt savu karjeru Valmieras komandā. Pagājušajā sezonā pievienojos klubam sezonas pusē un vēlos teikt lielu paldies treneriem par uzticību. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai šī sezona būtu labāka par pagājušo un kopā ar komandu virzītos uz nostādītajiem mērķiem un uzvarām. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu atgriezties Valmierā un spēlēt labāko līdzjutēju priekšā. Tiekamies jau drīz - jaunajā sezonā!'' sacīja Karlsons.

Karlsons ir paspējis pārstāvēt vairākas Latvijas jauniešu basketbola izlases. Šī gada jūlijā viņš steidza palīgā U20 izlasei Eiropas čempionāta B divīzijā. Turnīru viņš noslēdza kā viens no komandas līderiem, izceļoties ar 9.7 punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm, 3.7 atlēkušajām bumbām un 1.9 pārtvertām piespēlēm vidēji mačā.

Talantīgais basketbolists ir DSN basketbola skolas audzēknis, kurš ir vienmēr uzņēmies līdera lomu savā komandā. Maija ievadā viņš pēdējo reizi steidza palīgā savai bijušajai komandai, palīdzot DSN U19 vienībai izcīnīt Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionu titulu. Karlsons pagarinājumā realizēja izšķirošo tālmetienu un tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju jeb MVP.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' novēl Kristoferam veselību, izturību un veiksmīgu otro sezonu Valmieras uniformā. Lai izdodas!