13 marts 2022
Valmiera pieveic ''Latvijas Universitāti'' un pakāpjas vietu augstāk turnīra tabulā

12.marta vakarā, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' savā laukumā uzņēma ''Latvijas Universitātes'' basketbolistus. Sīvā cīņā valmierieši izcīnīja svarīgu panākumu ar rezultātu 76:70.

Viesi mača galotnē bija krietni veiksmīgāki. Viņi pēc pirmās ceturtdaļas atradās vadībā ar astoņu punktu pārsvaru un tas sāka radīt bažas par potenciālo mača iznākumu. Valmierieši gan otrajā ceturtdaļā deficītu atspēlēja un pat izvirzījās vadībā. Pēc puslaika 40:37.

Otrajā puslaikā valmierieši turpināja demonstrēt fantastisku basketbolu un viesiem neizdevās mūsu sportistus apturēt. Mača galotnē viņi nedaudz pietuvojās, taču valmierieši uzvaru nosargāja - 76:70. Valmiera guva 17 punktus pēc pretinieku kļūdām. Tas bija viens no panākuma galvenajiem iemesliem.

Ar 24 gūtiem punktiem, piecām atlēkušajām bumbām, trīs rezultatīvām piespēlēm un divām pārtvertām bumbām izcēlās Jānis Kaufmanis. Klāvs Dubults bija tuvu savam ceturtajam ''double-double'' - 18 gūti punkti, deviņas atlēkušas bumbas, četras rezultatīvas piespēles un divi bloķēti metieni.

Ieeja spēlē bija par ziedojumiem, kas tiek novirzīti palīdzībai ukraiņu bērniem un to pavadošajām personām. Šajā spēlē tika saziedoti 625 eiro un 77 centi priekš bērniem, kas raduši patvērumu Valmierā. Spēlētāji un komandas vadība ir ļoti pateicīgi katram, kas atbalsta. Basketbols mūs vieno!

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Latvijas Universitāte'' 76:70 (16:24, 24:13, 21:16, 15:17)
J.Kaufmanis 24, Dubults 18, Apsītis 14, Jonāts 13, Greitāns 5, Liepiņš 2, Klārks, V.Vēveris, Engers, Elksnītis

Nākamā spēle valmieriešiem paredzēta jau 16.martā, plkst. 19:00. ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' viesos aizvadīs cīņu pret ''Ogri''. Spēles tiešraidi būs iespējams vērot SportaCentrs.com mājaslapas tiešraidē.