LBL
12 okt 2021
Valmierieši mājās centīsies pārsteigt vicečempioni “VEF Rīga” un izcīnīt pirmo uzvaru šosezon

Trešdien, 13.oktobra plkst. 19:00, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' aizvadīs savu pirmo mājas spēli ''Pafbet'' Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros. Valmieras Olimpiskajā Centrā tiks uzņemta ''VEF Rīga'' vienība. Valmierieši šajā cīņā centīsies gūt savu pirmo panākumu šosezon.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' šo sezonu iesāka ar diviem sāpīgiem zaudējumiem Igaunijā - ar 76:78 pret ''TalTech'' un 69:89 pret ''Tallinna Kalev'' vienībām. Abās spēlēs līdera pienākumus centās pildīt Jānis Kaufmanis un Ervīns Jonāts. Jānis Kaufmanis pirmajās divās spēlēs spēja atzīmēties ar 18,5 punktiem, 4,5 rezultatīvām piespēlēm un 3 atlēkušajām bumbām vidēji spēlē, savukārt, Ervīns Jonāts paguva gūt 16 punktus, 2,5 rezultatīvas piespēles un 9,5 atlēkušās bumbas.

''VEF Rīga'' tikmēr savu sezonu uzsāka spēlējot savā laukumā un vēl nav zaudējusi nevienā spēlē. Valmierieši to centīsies trešdienas vakarā mainīt. 1.oktobrī, ''VEF Rīga'' sīvā cīņa ar 86:84 pieveica ''BC Kalev/Cramo'' vienību, bet 8.oktobra vakarā, ar 96:69 pārliecinoši triumfēja pret ''AVIS UTILITAS RAPLA'' komandu. Šajās spēlēs, izteiktu līdera lomu spēlēja Kristers Zoriks, kura kontā ir 19 gūti punkti, 8 rezultatīvas piespēles un 2 atlēkušās bumbas. Rīdzinieki, pagaidām, atrodas ''Pafbet'' Latvijas – Igaunijas basketbola līgas līderes godā.

Par spīti tam, ka ''VEF Rīga'' ir izteikti šīs spēles favorīti, valmierieši ir izsalkuši pēc uzvaras un būs apņēmības pilni viesu uzvaru sēriju pārtraukt. ''VEF Rīga'' demonstrē labu komandas spēli - viņu rindās ir seši spēlētāji, kuri ir spējuši gūt vismaz 10 punktus abās divās sezonas spēlēs. Šajā cīņā lielu lomu, noteikti, spēlēs tieši mūsu komandas līderi - Ervīns Jonāts un Jānis Kaufmanis. Jonātam atkal būs jādemonstrē lieliska cīņa zem groza, bet Kaufmanim būs uzdevums gūt pēc iespējas vairāk punktus gan pašam, gan atrodot lieliskas iespējas komandas biedriem. Arī Sīdžeja Kārtera iejušanās jaunajā komandā un spēlē būs ļoti svarīga. Spēle nebūs viegla un skatītāju atbalsts tribīnēs būs ļoti nepieciešams un svarīgs!

 

Biļeti uz maču var iegādāties ''Biļešu Serviss'' kasēs un internetā. 

Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.covid19sertifikats.lv.

Pasākumā sejas maskas lietošana obligāta un jāievēro 2m distance!