23 apr 2022
Valmierieši nenotur iekrāto pārsvaru un noslēdz sezonu ar sāpīgu zaudējumu pret LU

23.aprīļa vakarā, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' savā laukumā aizvadīja izšķirošo sezonas spēli Latvijas basketbola līgas ietvaros pret ''Latvijas Universitātes'' basketbolistiem. Klubs nenosargāja iekrāto pārsvaru un mača galotnē piekāpās LU basketbolistiem ar 66:69, piekāpjoties ceturtdaļfināla sērijā ar 2:3.

Valmierieši spēli iesāka ļoti aktīvi un noslēdza pirmo ceturksni ar +14. Arī otrajā ceturtdaļā tika demonstrēts solīds basketbols un tāds pats pārsvars bija pēc pirmā puslaika. Valmierai uz brīdi bija arī 17 punktu pārsvars.

Mačs tika pazaudēts tieši trešajā ceturksnī, kad Valmiera spēja gūt vien astoņus punktus. LU atbildēja ar 24 punktiem un atjaunoja spēlē intrigu. Mača galotnē valmieriešiem sanāca veikt sasteigtus uzbrukumus, kuri nerezultējās trāpītos metienos un beigās sāpīgs zaudējums.

Valmieras rindās rezultatīvākais bija Jānis Kaufmanis, kurš guva 26 punktus, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, savāca divas atlēkušās bumbas un pārtvēra četrus pretinieku izdarītos raidījumus.

''Vēlos atvainoties Valmieras līdzjutējiem. Man tiešām ir kauns... Kā viens no galvenajiem komandas spēlētājiem uzņemos atbildību par zaudējumu. Mača galotnē bija jānospēlē citādāk, nevis jāizpilda tik traki metieni. Ļoti žēl, ka sezona aprāvās tik ātri. Būs vajadzīgs laiks, lai notikušo sagremotu. Paldies visiem atbalstītājiem visas sezonas garumā. Diemžēl, bet šoreiz Jūs pievīlām,'' sacīja komandas līderis Kaufmanis.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Latvijas Universitāte'' 66:69 (24:10, 21:21, 8:24, 13:14)
J.Kaufmanis 26, Voinalovičs 12, Klārks 8, Jonāts 6, Liepiņš 6, Engers 6, Apsītis 2

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas'' spēlētāji, komandas vadība un darbinieki saka lielu paldies katram līdzjutējam, kas atbalstīja kā klātienē, tā arī pie televizoru ekrāniem. Sports paliek sports un ne vienmēr var uzvarēt, taču ambīcijas paliek nemainīgas un tiksimies ar Jums jau nākamajā sezonā. Par Valmieru!