27 marts 2022
Valmierieši pamatturnīru noslēdz ar zaudējumu Voinaloviča debijā

26.marta vakarā, ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' noslēdz ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas basketbola līgas pamatturnīru. Viesos tika aizvadīta nervus kutinoša cīņa ar spēcīgo ''Pärnu Sadam'' un piedzīvots vien minimāls zaudējums ar 81:84.

Lai gan spēles sākums bija samērā neveiksmīgs un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 16:26, valmierieši spēja parādīt raksturu. Pēc puslaika rezultāts uz tablo jau bija krietni līdzīgāks - 42:47.

Otrajā puslaikā valmierieši turpināja atspēlēšanās maratonu un sekmīgi. Noslēdzošā ceturkšņa vidū komandai bija pat piecu punktu pārsvars. Tas gan tika izsēts un beigās piedzīvots sāpīgs zaudējums vien ar trīs punktu deficītu. Jāpiemin, ka Valmieras deficīts spēles pirmajā pusē uz brīdi bija pat 14 punkti.

Pavisam nesen Valmieras rindām pievienojās ukraiņu basketbolists Andrijs Voinalovičs, kurš šajā spēlē piedzīvoja savu debiju Valmieras kreklā. Viņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā 15 minūtes, kurās guva punktus punktus, savāca divas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Rezultatīvākais kārtējo reizi Valmieras rindās bija Jānis Kaufmanis, kurš 32 minūtēs iekrāja 21 punktu, divas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un vienu pārtvertu bumbu.

Spēlē ieeja joprojām bija par ziedojumiem, kas tālāk tiek novirzīti palīdzībai ukraiņu bērniem un to pavadošajām personām. Šoreiz valmieriešiem kopīgiem spēkiem sanāca saziedot 819 eiro un 71 centu. Valmiera tiešām mīl sportu!

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Pärnu Sadam'' 81:84 (16:26, 26:21, 18:18, 21:19)
J.Kaufmanis 21, Jonāts 16, Dubults 14, Klārks 10, Voinalovičs 7, Engers 6, Apsītis 3, Greitāns 3, Liepiņš 1,Elksnītis

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' regulāro sezonu noslēdz 10. vietā 14 komandu konkurencē, ar astoņiem panākumiem 26 cīņās. Valmierieši ceturtdaļfināla kārtā cīņā līdz trim uzvarām tiksies ar ''Latvijas Universitāti''. Abas komandas šosezon ir tikušās divas reizes, kurās apmainījās ar panākumiem. Ceturtdaļfināla pirmā spēle Valmierai paredzēta savā laukumā jau 13. aprīļa, plkst 19:00. Par biļešu iegādi un spēles vērošanu klātienē vēl tiks dota ziņa.