LBL
30 sept 2023
Valmierieši sezonas pirmajā spēlē piekāpjas Tallinā, Sīpoliņš debitē ar 18+9

Jaunās ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas sezonas pirmo spēli šovakar aizvadīja ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' komanda. Basketbolisti devās izbraukumā uz Igauniju, kur Tallinā ar rezultātu 79:87 piekāpās vietējai ''Kalev/SNABB''.

Abas vienības spēli uzsāka ar vairākām paviršām kļūdām. Pēc pirmā ceturkšņa ar četru punktu pārsvaru vadībā atradās laukuma saimnieki, bet pēc puslaika +1 bija jau valmieriešiem. Pirmajā puslaikā valmierieši realizēja 57% divu punktu metienus.

Trešo ceturksni valmierieši pavadīja, galvenokārt, minimālā vadībā, tomēr pēdējās sekundēs ielaida divus punktus, nonākot iedzinējos ar vienu punktu pirms izšķirošajām desmit pamatlaika minūtēm. Noslēdzošajā ceturtdaļā spēle nevedās un Tallinas komanda ar soda metienu palīdzību papildināja savu punktu bagāžu, uzvarot ar +8.

Produktīvākais no valmieriešiem bija Guntis Sīpoliņš, kurš kluba rindās debitēja ar 18 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm. 14 punktus atgriešanās spēlē pievienoja Jānis Kaufmanis, bet pa 13 punktiem iekrāja amerikāņi Seneka Naits un Tejšons Čerijs.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - Tallinas ''Kalev/SNABB'' 79:87 (21:25, 19:14, 23:25, 16:23)
Sīpoliņš 18 (9 atl.b., 4 rez.p.), Kaufmanis 14 (5 atl.b., 4 rez.p.), Naits 13 (7 atl.b.), Čerijs 13 (5 atl.b.), Elksnis 9 (5 atl.b., 6 rez.p.), Zelizņaks 8, Zrno 4, Zvīnis

Nākamo maču valmierieši aizvadīs savā laukumā, kad 3. oktobrī uz Valmieras Olimpisko centru brauks Rīgas ''Zeļļi''. Spēles sākums plkst. 19:00. Iegādājies biļeti un tiekamies klātienē uz mājas spēļu sezonas atklāšanu.