LBL
10 aug 2021
Valmieriešu rindās turpinās spēlēt arī Valters Liepiņš

Turpinot gatavoties jaunajai basketbola sezonai, panākta vienošanās par 23 gadus vecā uzbrucēja Valtera Liepiņa spēlēšanu "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbola komandā arī nākamajā sezonā. Valteram šī būs piektā sezona mūsu komandas sastāvā.

198 cm garais rūjienietis Valters Liepiņš "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" rindās spēlē kopš 2017./2018. gada sezonas. Vieglā uzbrucēja pozīcijas spēlētājs pērnajā sezonā piedalījās visos 25 "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās līgās regulārās sezonas mačos, vaiŗāk nekā pusē no tiem dodoties komandas sākumsastāvā. Liepiņš pamatturnīrā atzīmējās ar 6.8 gūtiem punktiem un 3,6 izcīnītām atlēkušajām bumbām zem groziem.  Savukārt LBL ceturtdaļfināla piecās spēlēs pret liepājniekiem Liepiņa rādītāji bija 6,4 punkti, 4,8 atlēkušās bumbas un 2,2 rezultatīvas piespēles vidēji mačā.

Valtera Liepiņa komentārs: "Esmu gandarīts turpināt savu karjeru Valmierā, jo šajā pilsētā uzsāku savas profesionālās basketbola gaitas, kā arī šajā komandā jūtos kā mājās. Jaunā sezona būs īsts izaicinājums ar trenera un komandas sastāva izmaiņām. Ar nepacietību gaidu sezonas sākumu. Tiekamies spēlēs!"

Roberta Zeiles komentārs: "Mūsu komandas krāsās vēl vismaz divas sezonas spēlēs Valters Liepiņš. Esmu gandarīts vērot Valtera progresu gadu gaitā un ne brīdi nešaubos, ka līdz ar izmaiņām treneru korpusā, arī Valters iegūs jaunas un noderīgas prasmes un zināšanas, lai attīstītos gan kā spēlētājs, gan arī kā personība. Izaugsmei nav robežu, ja vien paši tās neuzliekam. Lai katrs jaunais izaicinājums kļūst par motivāciju jauniem sasniegumiem!"

Galvenā trenera Edmunda Valeiko komandai šobrīd oficiāli piesaistīti pieci basketbolisti - Edgars Kaufmanis, Jānis Engers, Valters Liepiņš, Ervīns Jonāts un Klāvs Dubults. Tuvākajā laikā sekos ziņas arī par citiem sastāva pastiprinājumiem.