LBL
31 jūl 2023
Valmieras kluba sastāvu papildina arī Edmunds Elksnis

Par "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" komandas otro papildinājumu šajā starpsezonā kļuvis 32 gadus vecais saspēles vadītājs Edmunds Elksnis. Iepriekš jau informējām, ka klubā atgriezies arī Jānis Kaufmanis. Tāpat kā Kaufmanis, arī Elksnis būs mentors jaunajiem spēlētājiem un svarīgas lomas spēlētājs kā laukumā, tā arī ārpus tā.

Elksnim šī būs atgriešanās Valmierā, jo tieši šeit viņš ir pavadījis lielāko daļu no savas karjeras. Iepriekšējā sezonā viņš pārstāvēja "Ventspils" komandu, bet vēl sezonu iepriekš spēlēja Tartu "Ülikool Maks & Moorits" rindās. Karjeras gaitā divas sezonas ir pavadītas arī "Jūrmala" sastāvā. Elksnim šī būs jau devītā sezona Valmieras kreklā.

''Liels prieks atgriezties mājās pēc divu gadu pārtraukuma. Pa šo laiku esmu paspējis izcīnīt medaļas gan Latvijā, gan Igaunijā. Tagad ir laiks to pašu paveikt kopā ar Valmieru! Valmiera mīl basketbolu, tāpēc ar nepacietību gaidu, kad atkal varēšu spēlēt mūsu līdzjutēju priekšā. Valmieras Olimpiskajā centrā vienmēr atmosfēra ir bijusi lieliska un zinu, ka tā būs arī jaunajā sezonā,'' sacīja Elksnis.

Karjeras individuāli sekmīgāko sniegumu viņš demonstrēja 2019./2020. gada sezonā, kad bija izteikts Valmieras kluba līderis. Apvienotās līgas sezonu viņš toreiz noslēdza ar 16.6 punktiem, 7.5 rezultatīvām piespēlēm, 2.9 atlēkušajām bumbām un 1.4 pārtvertām bumbām vidēji mačā..

''Patiess prieks par Edmunda Elkšņa atgriešanos mūsu komandā. Mēs esam pārliecināti, ka gan viņš, gan Jānis Kaufmanis spēlēs svarīgu lomu kā laukumā, tā arī ārpus tā. Šis tandēms Latvijas basketbolā jau ir labi zināms. Abi basketbolisti jau ir spēlējuši kopā un nevar sagaidīt, kad varēs to darīt atkārtoti. Novēlu Edmundam lielisku sezonu un labu veselību!'' Elkšņa atgriešanos komentēja kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai būtu informācijas redzes lokā saistībā ar kluba jaunumiem, papildinājumiem un gaidāmajām spēlēm.