EST-LAT
0
dienas
0
stundas
0
minūtes
0
sekundes
EST-LAT | 01.03 | 19:00 |
Valmieras Olimpiskais Centrs
07 aug 2023
Klubam pievienojas talantīgais slovāku centrs Marošs Zelizņaks

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' komanda turpina sastāva komplektāciju gaidāmajai sezonai un ir priecīga paziņot, ka klubs ir noslēdzis līgumu ar slovāku centru Marošu Zelizņaku.

Zelizņaks ir 24 gadus jauns, 211 centimetrus garš un aptuveni 120 kilogramus smags centra pozīcijas spēlētājs, kurš nāk no Slovākijas pilsētas Košices. Zelizņaks jau Valmierā ir ieradies un gaidāmajā sezonā spēlēs ar 31. krekla numuru.

''Sveiciens Valmierai! Esmu sajūsmā par iespēju būt daļai no fantastiskās Valmieras basketbola kopienas. Apsolu, ka vienmēr laukumā atdošu sevi visu un cīnīšos uz visiem simts procentiem. Padarīsim šo sezonu neaizmirstamu kopā. Tiekamies spēlēs,'' sacīja Zelizņaks pēc pievienošanās klubam.

Pēdējos piecus gadus slovāku spēlētājs ir pavadījis NCAA komandas Džekšonvilas štata ''Gamecocks'' rindās. Šajā laika posmā viņš ir aizvadījis 133 spēles, pēdējā sezonā ieņemot vietu starta pieciniekā. Pērn viņš noslēdza sezonu ar 4.3 punktiem, trim atlēkušajām bumbām, 0.5 rezultatīvām piespēlēm un 0.6 bloķētiem metieniem vidēji spēlē. NCAA karjeras laikā viņa kopējā precizitāte no spēles ir teju 51%.

Jaunais prospekts ir paguvis arī pārstāvēt vairākas Slovākijas jauniešu izlases. 2019. gadā viņš bija viens no U20 izlases līderiem Eiropas čempionāta B divīzijā. Toreiz viņš aizvadīja septiņus mačus, caurmērā izceļoties ar 13 punktiem un 9.3 atlēkušajām bumbām.

''Prieks par Maroša pievienošanos klubam. Jauns un talantīgs centrs, kurš nevar sagaidīt, kad varēs doties laukumā un pārstāvēt mūsu pilsētu. Novēlam jaunajam talantam izturību, spēku, veiksmi un lielisku savu pirmo profesionālo sezonu,'' sacīja kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Iepriekš jau informējām, ka Valmieras komandā atgriezušies Jānis Kaufmanis un Edmunds Elksnis, kā arī pagarināta sadarbība ar aizsargu Kristoferu Karlsonu un galveno treneri Oskaru Virsi. Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai būtu informēti par komandas aktualitātēm.