0
dienas
0
stundas
0
minūtes
0
sekundes
EST-LAT | 30.09 | 17:00
Nord Cramo Spordihoone
08 aug 2023
Bosniešu uzbrucējs Haruns Zrno arī nākamajā sezonā pārstāvēs Valmieru

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' basketbola klubs ar prieku paziņo, ka arī nākamajā sezonā tiks turpināta sadarbība ar uzbrucēju Harunu Zrno.

Zrno nāk no Bosnijas un Hercegovinas. Viņš ir 19 gadus jauns, 198 centimetrus garš un 95 kilogramus smags spēlētājs, kurš klubam pievienojās aizvadītās sezonas otrajā pusē. Valmieras rindās viņš debitēja 3. martā, kad tieši Zrno ar 15 punktiem kaldināja komandas uzvaru Tallinā pret ''Kalev/Audentes''.

Valmieras rindās viņš paguvis nospēlēt vien deviņus mačus - sešus Latvijas - Igaunijas apvienotajā līgā, bet trīs Latvijas Basketbola līgas ''play-off'' ietvaros. Caurmērā bosnietis izcēlās ar 11.8 punktiem, 2.6 atlēkušajām bumbām, 1.1 rezultatīvu piespēli un 0.9 pārtvertām bumbām.

''Sākumā vēlos nodot sveicienus kluba vadībai, kā arī visiem cilvēkiem, kas mūs atbalstīja gan pagājušajā sezonā, gan atbalstīs šosezon. Komanda starpsezonas laikā ir krasi mainījusies. Nevaru sagaidīt, kad varēsim sanākt visi kopā un mērot ceļu pretī uzvarām. Personiski jūtos lieliski un esmu gatavs jaunajai sezonai. Par Valmieru!'' atgriešanos Valmierā komentēja Zrno.

Pirms spēlēšanas Valmierā Zrno pārstāvēja Sarajevas ''Spars'' vienību. 2021. gadā viņš bija arī viens no savas izlases līderiem U18 Eiropas čempionāta B divīzijā. Toreiz viņa pārstāvētā Bosnija un Hercegovina izcīnīja godpilno sesto vietu, pašam Zrno izceļoties ar 16.1 punktu, 4.8 atlēkušajām bumbām un 2.9 rezultatīvām piespēlēm vidēji katrā mačā. Starpsezonu Zrno pavadīja savā dzimtenē, kur aktīvi trenējās pie vietējiem ekspertiem.

Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai būtu informācijas redzes lokā saistībā ar komandas aktualitātēm, sastāva papildinājumiem un citiem jaunumiem. Iepriekš jau informējām, ka klubā atgriezušies Jānis Kaufmanis un Edmunds Elksnis. Pagarinātas sadarbības ar aizsargu Kristoferu Karlsonu un galveno treneri Oskaru Virsi, kā arī noslēgts līgums ar slovāku centru Marošu Zelizņaku.